Тренінг для молоді «Молодіжне лідерство на користь громади»

Інформація для молодих людей, які вболівають за свою громаду і прагнуть брати участь в процесі її розвитку та впливати на формування та прийняття рішень органами місцевого самоврядування громад! 
5-6 жовтня в м. Дніпро буде проведено тренінг «Молодіжне лідерство на користь громади». Програма тренінгу розрахована на молодих активістів та активісток громад-партнерів Програми DOBREв Дніпропетровській області. На заході будуть розглянуті наступні теми:
– Молодіжна політика в Україні – сучасні тенденції на рівні держави та особливості реалізації в Дніпропетровській області (наголос на можливостях, які надаються молоді на Дніпропетровщині в плані особистісного росту, сприяння реалізації ініціатив тощо)
– Законодавча база (огляд законів, які спрямовані на реалізацію молодіжної політики з наголосом на можливості, які вони надають активній молоді)
– Регламенти та процедури органів місцевого самоврядування (наголос на використання регламентів та процедур для просування ініціатив, впливу на процеси прийняття рішень тощо)
– Робота консультативно-дорадчих органів – форми, процедури, інструменти (наголос на роботі молодіжних рад при органах місцевого самоврядування)
– Молодіжне лідерство (лідерство, командоутворення, стратегічні комунікації тощо)
– Проектний підхід в роботі молодіжних громадських організацій та ініціативних груп (на прикладах молодіжних проектів, реалізованих в громадах Дніпропетровської області)
Тренінг організовує Полтавський обласний благодійний фонд «Фонд розвитку громади «Ініціатива» в рамках виконання компоненту Програми DOBRE «Голос громади в місцевому самоврядуванні». Усі витрати учасників та учасниць, пов’язані з участю в заході (проживання, харчування, проїзд до м. Дніпро і в зворотному напрямку, необхідний набір канцтоварів, роздатковий матеріал) забезпечуються організаторами.
Бажаючим взяти участь необхідно заповнити on-line форму за посиланням 
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSda7pDqPzEXNjmMv6…/viewform Кількість місць обмежена. Відбір учасників\ць відбуватиметься на конкурсній основі з урахуванням даних, наведених у заявці та мотиваційної частини (останній пункт заявки). Місце проведення та програма будуть повідомлені відібраним учасника\цям електронним листом на адресу, вказану в заявці. Успіхів! Зустрінемось на тренінгові!
ПОБФ ФРГ «Ініціатива», команда DOBRE.

ukUkrainian