Проекти – переможці конкурсу “Місцеві ініціативи для розвитку громад”

 

ГО “Гільдія підприємців” Апостолівської ОТГ – проект «Розвиток спортивно-оздоровчої діяльності у сільській місцевості Апостолівської ОТГ»

Загальний бюджет проекту 144076,6 грн.
Отримане фінансування 14028,15 грн.

Стислий опис проекту: Проектом передбачено облаштування спортивно-оздоровчих осередків в с. Запорізьке і Михайло-Заводське Апостолівської  міської ОТГ. На базі встановлених спортивних універсальних майданчиків буде започатковано діяльність спортивних клубів, які регулярно будуть проводити масові  спортивно-оздоровчі заходи для мешканців/мешканок сіл та чемпіонат між селами ОТГ. Така діяльність сприятиме активізації населення та згуртуванню громади.     

Воскресенівська неприбуткова громадська організація «Майбутнє» (Васильківська ОТГ) – проект «За здоров’ям – на спортивний майданчик»

Загальний бюджет проекту : 72366 грн.            
Отримане фінансування         65000 грн

Стислий опис проекту: В селі Воскресенівка понад 20 років тому було спеціально відведено та створено місце для спортивного стадіону. Проте на ньому до цих пір відсутнє будь-яке обладнання. Проект же передбачає облаштування спортивного майданчику, що дасть можливість тренуватися і тримати м’язи тіла в тонусі всім бажаючим різних вікових категорій як жіночої, так і чоловічої статі.

Ініціативна група мікрорайону Ульянівка (Васильківська ОТГ) – проект «Молодь обирає спорт»

Загальний бюджет проекту : 84400 грн.            
Отримане фінансування:        65000грн.

Стислий опис  проекту: Наш проект направлений на облаштування спортивного майданчика вуличними тренажерами в кількості 6 штук ,встановлення спортивного комплексу та створення волейбольної площадки. Вони будуть загальнодоступними і відкритими для всіх мешканців мікрорайону, це надасть можливість створити волейбольну секцію. Реалізація проекту відповідає стратегічному розвитку Васильківської ОТГ

Ініціативна група «В курсі подій» (Зеленодольська ОТГ) – проект GREEN коворкінг: інформаційно-культурний простір для успішного розвитку громади

Загальний бюджет проекту :  152220 грн
Отримане фінансування   :     135140 грн

Стислий опис проекту :21 століття потребує особистості , яка навчається впродовж життя. Організація умов для цього процесу теж має значення.  Доступність, естетичність, практичність – критерії нового спеціально обладнаного місця. Основна цiльнашоi команди –це створити дружній простір для гармонійного розвитку, місце активного спілкування, серйозних розмов та конструктивного вирішення проблем. Проект має на меті не тільки створення комфортного простору, а також, і це головне, залучення до роботи з молоддю волонтерів, професіоналів, тренерів, а також донорів для організації змістовного дозвілля, спілкування та неформального навчання молоді. Вивчивши досвід інших країн, вирішили побудувати «зелений клуб»  на свіжому повітрі.

Громадська організація «Мирівський добробут» (Мирівська ОТГ) – проект «Створення громадського інформаційного центру Мирівської громади»

Загальний бюджет проекту: 154 192 грн.
Отримане фінансування :     137 739грн.

Стислий опис проекту: Створення інформаційного центру для забезпечення громадськості інформацією через співпрацю основних учасників інформаційного поля громади на засадах партнерства із використанням глобальних інформаційних ресурсів, що допоможе активізувати соціально-економічну участь жителів та розвиток території.

Благодійний фонд «Фонд громади «Борисфен» (Новоолександрівська ОТГ) – проект «Збережемо довкілля Волоської громади»

Загальний бюджет проекту: 160 270 грн.
Отримане фінансування: 138 270 грн.

Стислий опис проекту: В ході реалізації проекту будуть створені, надруковані та розповсюджені 500 примірників коміксів «Сміттєва реформа у Волоському», 200 буклетів «Виробництво біогумусу в домашніх умовах». Будуть створені 2 банери «Компостуй правильно!» та «Розділяй сміття!», які будуть розміщені в центрі с. Волоське. Будуть проведені 2 тренінги з елементами майстер-класу, придбано обладнання для компостування органічного сміття. Проект буде сприяти роздільному збору сміття, зменшенню об’єму сміття на території Волоської громади, яке необхідно вивезти, збереженню довкілля та розвитку активності населення.

 Громадська організація «Молодь Покровщини»(Покровська ОТГ) – проект «Green patrol» («Зелений патруль»)

Загальний бюджет проекту: 157784 грн.
Отримане фінансування: 132350 грн.

Стислий опис  проекту: Створення загонів «Зеленого патруля» у кожному населеному пункті Покровської ОТГ у кількісному складі з шести основних осіб та необмеженій кількості волонтерів, яке передбачає попереднє та регулярне навчання членів загону екологічній діяльності, а також наступну та безстрокову участь патрульних в екологічних акціях, зокрема насаджуванні дерев, квітів, запуску у місцеві водойми малька, підгодовування птахів, толоках тощо. 

Ініціативна група «Молодіжна рада Слобожанського» (Слобожанська ОТГ) – проект «Ігри  на вулиці»

Загальний бюджет проекту: 47 400 грн
Отримане фінансування 26 200 грн

Стислий опис  проекту: Проект «Ігри на вулиці » спрямований на популяризацію мало витратних форм сімейного дозвілля, спонукання молоді проводити час на свіжому повітрі, згуртування сім’ї. Учасники проекту – не тільки молодь, а й сім’ї з дітьми.

Ініціативна група Софіївської ОТГ – проект Створення тренувального центру з вивчення козацьких бойових мистецтв

Загальний бюджет проекту122004 грн.
Отримане фінансування 104294 грн.

Стислий опис  проекту: Створення тренувального центру з вивчення козацьких бойових мистецтв для молодих чоловіків і жінок віком від 16-30 років. В рамках проекту передбачено встановлення вуличних тренажерів для фізичних тренувань на території організації-партнера з вільним доступом до них, заняття в тренувальній кімнаті, яку також надає організація-партер, для відпрацювання  бойових вправ з самозахисту, опанування елементів роботи з козацькою автентичною зброєю. В рамках роботи тренувального центру передбачено підготовка інструкторів,  вивчення козацьких традицій та культури, підготовка показових виступів та організація сумісних подорожей до історично значимих місць. В результаті функціонування тренувального центру буде сформований осередок з дорослих молодих людей, котрі будуть приймати активну участь в житті громади. Проект довгостроковий, розрахований на 3-5 років.

 

 

 

ukUkrainian