Благодійна програма «Банк добрих справ»

У вересні  стартувала всеукраїнська соціальна програма «Банк добрих справ», мета якої – допомогти людям, котрі потрапили у важкі життєві обставини. Про хід цієї соціальної ініціативи  розповіди організатор  акції АБ «Укргазбанк» та регіональний партнер акції – БФ «Фонд розвитку громади «Ініціатива».

В Україні існує гостра проблема збору коштів на невідкладну медичну допомогу. На жаль, держава не може забезпечити фінансову підтримку для термінових хірургічних операцій, лікування й реабілітації хворих. Часто самі хворі та їхні родичі не в змозі зібрати необхідну суму. У таких випадках на допомогу приходять благодійники – звичайні люди, небайдужі до чужої біди.

Утім, більшість українців не знають про правила й норми збору доброчинних коштів, тому нерідко наражаються на несподівані й неприємні правові конфлікти з податковими органами. Приватні банківські рахунки, відкриті з метою збору пожертв на лікування чи операцію, в Україні обкладаються податком у розмірі 15 або 17 відсотків залежно від зібраної суми. Не здогадуючись про це, люди втрачають шосту частину зібраних коштів, податківці застосовують до них штрафні санкції.

У рамках проекту людям роз’яснюватимуть механізм збору пожертв, а також як правильно користуватися благодійними рахунками, які ризики й негативні наслідки вони можуть приховувати та як не попастися на махінації. Тепер кожна людина, яка потребує допомоги, може звернутися до благодійного фонду й уникнути небажаних податків. Адже кошти, переказані на рахунок фізичної особи, обов’язково оподатковуються. Якщо ж скористатися допомогою благодійного фонду, то на пожертви благодійників податок буде менший.

Детальніше:

Ініціатива «Укргазбанку» допоможе збирати кошти для тяжкохворих

Ініціатива «Укргазбанку» допоможе збирати кошти для тяжкохворих
Рік добрих справ
Всеукраїнська благодійна ініціатива “Банк добрих справ”
«Банк добрих справ» – від небайдужих людей