Діяльність

ПОБФ  “Фонд розвитку громади “Ініціатива” впроваджує свою діяльність через власні благодійні програми,  реалізацію проектів та  участь у партнерських програмах.  Екологічні та гендерні компоненти є наскрізними для діяльності Фонду і впроваджуються через усі програми і проекти. У своїй роботі ми акцентуємо увагу на вивченні  та подальшому врахуванні потреб та інтересів членів громад (людей з інвалідністю, молоді, жінок, літніх людей, представників вразливих груп). 

Ключова діяльність Фонду – навчання та консультування.  Провідна  ідея, яку пропагує Фонд,  –  активна участь усіх зацікавлених сторін  для розвитку потенціалу та вирішення проблем. З цією метою, експерти Фонду пропонують для роботи модель учасницького проектування (участі).  Крім того, Фонд  працює як хаб (ресурсний центр), надаючи приміщення та ресурсну підтримку для роботи партнерських  організацій та ініціативних груп.

Діяльність Фонду спрямована на наступні цільові групи:

  • активні мешканці територіальних громад,
  • представники органів місцевого самоврядування,
  • депутати місцевих рад,
  • члени громадських організацій та ініціативних груп та ін.

Підтримка діяльності відбувається за рахунок спонсорських коштів, надходжень від приватних осіб та установ, а також через залучення фінансування з місцевих бюджетів та донорських організацій.

Стратегічні напрямки діяльності Фонду на 2016-2018: