Прес-тур “Organic Tour”

12 — 14 червня 2013 року у Семенівському районі Полтавської області відбувся прес-тур «OrganicTour».

Захід  проходив у межах проекту «Сприяння економічному розвитку та зайнятості», що втілюється в Україні німецьким товариством міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ).
Організатор заходу — Полтавський обласний фонд «Фонд розвитку громад «Ініціатива», що впроваджує проект «Створення ініціативи Полтавської області з виробництва, просування та споживання органічної продукції». Координує реалізацію проекту в області заступник голови обласної державної адміністрації Олена Адамович. 
Мета проекту — формування позитивного іміджу Полтавської області на міжнародній арені, як виробника якісної органічної продукції, розширення мережі виробників органічної продукції в Полтавській області, підвищення обізнаності споживачів про органічні продукти, задоволення потреб споживачів у якісних, безпечних продуктах органічного походження. 
У ході заходу на учасників чекала  велосипедна прогулянка селами Семенівського району – с.Біляки, с. Худоліївка та с. Веселий Поділ, відвідування господарств, які розвиваються в напрямку ведення органічного сільського господарства. Маршрут: http://bikeland.pl.ua/organic-tour.

468 ad

Submit a Comment

shared on wplocker.com